Auftragnehmer
Optik Instruments, specializirano posredništvo, d.o.o.
Kamnik · SVN
Diesen Eintrag verfolgenMit Adjudera Pro benachrichtigt werden, bevor hier ein Vertrag ausläuft.
Zuschläge
4
Vergebenes Volumen
1,6 Mio. €
4 / 4 mit Wert
Auftraggeber
4
Branchen
1
USt-IdNr. SI52970167
Auslaufende Verträge dieses Auftragnehmers
17. Jan. 2027
geschätztNabava in dobava opreme za Center za analitiko trdnih snovi1.200.000 €UNIVERZA V MARIBORUOptik Instruments, specializirano posredništvo, d.o.o.
28. Jan. 2027
geschätztLaboratorijska oprema CVP SATECON102.335 €Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranuOptik Instruments, specializirano posredništvo, d.o.o.
29. Jan. 2027
geschätztOprema za kemijsku analizu mikroplastike187.745 €Istarsko veleučilište - Università Istriana di scienze applicateOptik Instruments, specializirano posredništvo, d.o.o.
30. Nov. 2029
angegebenFTIR SPEKTROMETRSKI SISTEMZA ANALIZO DROG106.930 €MINISTRSTVO ZA PRAVOSODJE UPRAVA RS ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJOptik Instruments, specializirano posredništvo, d.o.o.
Zuschläge
| Zuschlag | Auftraggeber | Auftragnehmer | Auftragswert | Veröffentlicht |
|---|---|---|---|---|
| Oprema za kemijsku analizu mikroplastike | Istarsko veleučilište - Università Istriana di scienze applicate | Optik Instruments, specializirano posredništvo, d.o.o. | 187.745 € | 20. Okt. 2026 |
| FTIR SPEKTROMETRSKI SISTEMZA ANALIZO DROG | MINISTRSTVO ZA PRAVOSODJE UPRAVA RS ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ | Optik Instruments, specializirano posredništvo, d.o.o. | 106.930 € | 6. Okt. 2026 |
| Laboratorijska oprema CVP SATECON | Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranu | Optik Instruments, specializirano posredništvo, d.o.o. | 102.335 € | 1. Okt. 2026 |
| Nabava in dobava opreme za Center za analitiko trdnih snovi | UNIVERZA V MARIBORU | Optik Instruments, specializirano posredništvo, d.o.o. | 1.200.000 € | 29. Sept. 2026 |