Zamawiający · Samorząd

Stadt Gladbeck ZVST

Gladbeck · Recklinghausen

Obserwuj ten wpisDarmowe konto — powiadomienie, gdy tutaj wygasa umowa.

Rozstrzygnięcia

25

Łączna wartość udzielonych zamówień

—

0 / 25 z wartością

Wykonawcy

14

Ostatnia aktualizacja

24 sie 2026

Obecni wykonawcy

Rozstrzygnięcia

Udzielenie zamówieniaZamawiającyWykonawcaWartość zamówieniaOpublikowano
Hilfeleistungslöschfahrzeug 20 (Feuerwehrschule)Stadt Gladbeck ZVSTWiss GmbH & Co.KG Feuerwehrfahrzeuge—24 sie 2026
Beförderung Gladbecker Schüler:innen der Ingeborg-Drewitz-Gesamtschule zur Artur-Schirrmacher-Sporthalle und zur Sporthalle des Heisenberg-GymnasiumsStadt Gladbeck ZVSTBusCompany Lapok GmbH—14 sie 2026
Beförderung Gladbecker Schüler:innen zum Hallenbad GladbeckStadt Gladbeck ZVSTBusCompany Lapok GmbH—14 sie 2026
Beförderung Gladbecker Schüler:innen zum Lehrschwimmbecken der SüdparkschuleStadt Gladbeck ZVSTBusCompany Lapok GmbH—14 sie 2026
Beschaffung eines Löschgruppenfahrzeuges (LF20 KatS)Stadt Gladbeck ZVSTWiss GmbH & Co.KG Feuerwehrfahrzeuge—10 lip 2026
Lieferung eines neuen oder gebrauchten AbfallsammelfahrzeugesStadt Gladbeck ZVSTECOTEC Fleet GmbH—13 kwi 2026
Einrichtung eines Lernmanagementsystems inkl. E-Trainings für die Stadt GladbeckStadt Gladbeck ZVSTWTT CampusONE GmbH—4 mar 2026
Aufbau mit LifterStadt Gladbeck ZVSTFAUN Umwelttechnik GmbH & Co. KG—3 lut 2026
TrägerfahrzeugStadt Gladbeck ZVSTDaimler Truck AG Abt. TE/SGM—3 lut 2026
Lieferung eines Managed Detection and Response (MDR) für die Stadt GladbeckStadt Gladbeck ZVSTP&W Netzwerk GmbH & Co. KG—22 gru 2025
Verwertung von BauschuttStadt Gladbeck ZVSTERA Gladbeck GmbH—18 gru 2025
Verwertung von SiedlungsabfällenStadt Gladbeck ZVSTREMONDIS Ruhr GmbH—18 gru 2025
Verwertung von BaumwurzelnStadt Gladbeck ZVSTREMONDIS Ruhr GmbH—18 gru 2025
Verwertung von GrünabfallStadt Gladbeck ZVSTREMONDIS Ruhr GmbH—18 gru 2025
Verwertung von LaubStadt Gladbeck ZVSTERA Gladbeck GmbH—18 gru 2025
Verwertung von StraßenkehrichtStadt Gladbeck ZVSTERA Gladbeck GmbH—18 gru 2025
Aufstellung eines Generalentwässerungsplanes für das Stadtgebiet GladbeckStadt Gladbeck ZVSTPFI Planungsgemeinschaft GmbH—11 gru 2025
Planungsleistungen für Verkehrsanlagen und Ingenieurbauwerke im Betrachtungsraum Brauck-West, GladbeckStadt Gladbeck ZVSTBockermann Fritze IngenieurConsult GmbH—11 gru 2025
Lieferung einer KompaktkehrsaugmaschineStadt Gladbeck ZVSTFrissen Kehrtechnik—19 lis 2025
Unterhaltsreinigung in 40 Objekten der Stadt GladbeckStadt Gladbeck ZVSTaktiv plus Dienstleistung GmbH—1 wrz 2025
Lieferung eines Hubrettungsfahrzeuges (Drehleiter) für die Feuerwehr der Stadt GladbeckStadt Gladbeck ZVSTMagirus GmbH—26 sie 2025
Beförderung von ca. 30 Schüler:innen zur SüdparkschuleStadt Gladbeck ZVSTBusCompany Lapok GmbH—18 sie 2025
Beförderung Schüler:innen zur Artur-Schirrmacher-Sporthalle + Sporthalle Heisenberg-Gymn.Stadt Gladbeck ZVSTBusCompany Lapok GmbH—18 sie 2025
Beförderung Schüler:innen zum HallenbadStadt Gladbeck ZVSTBusCompany Lapok GmbH—18 sie 2025
Beförderung Schüler:innen zum Lehrschwimmbecken SüdparkschuleStadt Gladbeck ZVSTBusCompany Lapok GmbH—18 sie 2025