Zamawiający · Sektor użyteczności publicznej

REGION AUVERGNE-RHONE-ALPES

Lyon cedex 2 · Allier

Obserwuj ten wpisDarmowe konto — powiadomienie, gdy tutaj wygasa umowa.

Rozstrzygnięcia

439

Łączna wartość udzielonych zamówień

1,5 mld €

283 / 439 z wartością

Wykonawcy

291

Ostatnia aktualizacja

21 wrz 2026

Obecni wykonawcy

BranżaWykonawcaWartość zamówieniaKoniec umowy
Usługi transportoweTrans-Alpes—26 maj 2028szacowana
Pozostałe usługiAPHOS2 503 500 €27 wrz 2028szacowana
Usługi architektoniczne i inżynieryjneINGEROP CONSEIL & INGENIERIE1 981 750 €30 mar 2029szacowana
Usługi pocztowe i telekomunikacyjneOrange Business Services SA70 000 000 €30 gru 2028szacowana
Sprzęt transportowyMS REMARKETING—21 lip 2027szacowana
Usługi hotelarskie i restauracyjneAPI RESTAURATION—3 cze 2028szacowana
Usługi naprawcze i konserwacyjneINEO RHONE ALPES AUVERGNE—2 sie 2028szacowana
Roboty budowlaneGroupement MALIGES (co-traitant : CHAREIRE)1 257 918 €7 maj 2027szacowana
Usługi biznesowe i zarządczeVISIATIV LOT 354 860 €5 lip 2028szacowana
Ścieki, odpady i ochrona środowiskaKEOLIS Conseils et Projets3 487 507 €2 sie 2028szacowana
Meble i wyposażenieERM Automatismes Industriels249 912 €25 maj 2027szacowana
Materiały i elementy budowlaneDOUBLET—15 lip 2027szacowana
Maszyny biurowe i sprzęt komputerowyLYRECO FRANCE172 365 €18 maj 2027szacowana
Usługi zdrowotne i społeczneASSOCIATION INTER ENTREPRISE SERVICE SOCIAL DU TRAVAIL – ACTIS1 664 000 €22 lip 2028szacowana
Usługi wspomagające transportGLOBEO TRAVEL13 890 €19 kwi 2027szacowana
Kultura, sport i rekreacjaAmaury Sport Organisation—31 lip 2027
Oprogramowanie i systemy informatyczneATOL CONSEILS ET DEVELOPPEMENTS—18 maj 2027szacowana
Usługi rolnicze i leśneOFFICE NATIONAL DES FORETS—21 kwi 2027szacowana
Sprzęt laboratoryjny i optycznySONODIS2 200 000 €5 wrz 2026szacowana
Usługi informatyczneJOBLIFT GmbH129 984 €16 lut 2028szacowana
Maszyny przemysłoweTECHNOLOGIE SERVICES SAS16 366 €19 lut 2026szacowana

Rozstrzygnięcia

Udzielenie zamówieniaZamawiającyWykonawcaWartość zamówieniaOpublikowano
LOT 21 : 2134 / VILLARGONDRAN (MAIRIE) - SECOND ST JEANREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESTrans-Alpes—21 wrz 2026
LOT 20 : 2133 / FONCOUVERTE(LA TOUSSUIRE)-SECOND ST JEANREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESTrans-Alpes—21 wrz 2026
LOT 15 : 2121 / MONTVERNIER - SECONDAIRE ST JEAN DE MNEREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESTrans-Alpes—21 wrz 2026
LOT 14 : 2120 / ST AVRE - SECONDAIRE ST JEAN DE MNEREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESTrans-Alpes—21 wrz 2026
LOT 11 : 2115 / STE MARIE DE CUINES - SECOND ST JEAN MNEREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESTrans-Alpes—21 wrz 2026
LOT 9 : 2111 / STE MARIE DE CUINES PRIMAIREREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESTrans-Alpes—21 wrz 2026
LOT 8 : 2109 / ST MARTIN/LA CHB - COLLEGE ST ETIENNEREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESTrans-Alpes—21 wrz 2026
LOT 7 : 2108 / ND DU CRUET - COLLEGE ST ETIENNE DE C.REGION AUVERGNE-RHONE-ALPESTrans-Alpes—21 wrz 2026
LOT 5 : 2106 / MONTGELLAFREY - ST FRANCOIS PRIMAIREREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESTrans-Alpes—21 wrz 2026
LOT 4 : 2105 / ST ETIENNE DE CUINES PRIMAIREREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESTrans-Alpes—21 wrz 2026
Diagnostics de situations psychosociales visant les agents de la Région de la Région Auvergne Rhône-AlpesREGION AUVERGNE-RHONE-ALPES5C PREVENTION, APHOS, SEMAPHORE EXPERTISE SA2 503 500 €17 wrz 2026
Missions de maîtrise d’oeuvre relatives à l’aménagement de la véloroute voie verte V75 Ouest dans le département de l’AllierREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESINGEROP CONSEIL & INGENIERIE1 981 750 €16 wrz 2026
AMPLIVIA : Conception, intégration, exploitation du réseau, services de connectivité très haut débitREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESOrange Business Services SA70 000 000 €14 wrz 2026
DAF_2025_000503REGION AUVERGNE-RHONE-ALPESMS REMARKETING—11 wrz 2026
Fourniture, livraison, pose et maintenance de panneaux de valorisation de l'action régionaleREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESGroupement entre SIGNAUX GIROD (mandataire) / SIGNAUX GIROD EST—11 wrz 2026
Lot 2 Lycées Groupe 2REGION AUVERGNE-RHONE-ALPESAPI RESTAURATION—8 wrz 2026
Lot 1 -Lycées Groupe 1REGION AUVERGNE-RHONE-ALPESELRES4 600 000 €8 wrz 2026
Lot 8-H43\H44\H46REGION AUVERGNE-RHONE-ALPESSARL HUGON AUVERGNE-RHONE-ALPES1 408 000 €7 wrz 2026
Lot 5-H30\H31REGION AUVERGNE-RHONE-ALPESSARL HUGON AUVERGNE-RHONE-ALPES11 448 000 €7 wrz 2026
Lot 3- H27REGION AUVERGNE-RHONE-ALPESBERGER VOYAGES780 000 €7 wrz 2026
Lot uniqueREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESINGENIERIE CUISINES PROFESSIONNELLES340 134 €3 wrz 2026
Lot n° 1:DAF_2026_000192 : AT03_TAD_Relance (exlot8)_Chateaumaillant_MontluçonREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESLDT TRANSPORT ET VOYAGES192 796 €31 sie 2026
LOT 38 : 2186 / MODANE(VALFREJUS) PRIMAIREREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESTRANSDEV SAVOIE—31 sie 2026
LOT 22 : 2137 / RP ST AVRE - PRIMAIRE ST MARTIN / LA CHBREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESFaure Savoie—31 sie 2026
LOT 12 : 2118 / ALBIEZ MONTROND PRIMAIREREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESFaure Savoie—31 sie 2026
LOT 3 : 2103 / RP ST MARTIN / LA CHB - PRIMAIRE ST AVREREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESFaure Savoie—31 sie 2026
LOT 1 : 2101 / LA CHAPELLE - COLLEGE ST ETIENNE DE C.REGION AUVERGNE-RHONE-ALPESFaure Savoie—31 sie 2026
Loire, Allier, Cantal, Haute-Loire, Puy-de-DômeREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESINEO RHONE ALPES AUVERGNE—31 sie 2026
Savoie, Haute-SavoieREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESGroupement entre ELECTRIOX CITY (mandataire) / ARALEC / SAT VIDEO—31 sie 2026
IsèreREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESSPIE BATIGNOLLES ENERGIE—31 sie 2026
Ardèche, DrômeREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESGroupement entre ELECTRIOX CITY (mandataire) / ARALEC / SAT VIDEO—31 sie 2026
Ain, RhôneREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESINEO RHONE ALPES AUVERGNE—31 sie 2026
AT03_TS_Lot4_Secteur de Cosne d'Allier (Ex Lot 17)REGION AUVERGNE-RHONE-ALPESSTI ALLIER881 619 €27 sie 2026
AT03_TS_Lot3_Secteur de Montluçon (exlot15)REGION AUVERGNE-RHONE-ALPESTHERMEVASION490 374 €27 sie 2026
AT03_TS_Lot2_Secteur de Néris les Bains (Ex Lot18)REGION AUVERGNE-RHONE-ALPESTRANSARC AQUILLON539 151 €27 sie 2026
AT03_TS_Lot1_Secteur de Tronget (ex lot14)REGION AUVERGNE-RHONE-ALPESTRANSARC AQUILLON794 783 €27 sie 2026
Maîtrise d'oeuvre pour la modernisation de l'éclairage extérieur et le déploiement d'infrastructures énergétiques associées à la Grande Halle et au Zénith d'AuvergneREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESOTEIS307 800 €27 sie 2026
L5 – L6 – L7 - LDV_zone Vic sur cère / LioranREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESSARL OUVRIER, STAC TRANSPORTS323 546 €26 sie 2026
L3 - L8 - LDV_zone Riom es montagneREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESSTAC TRANSPORTS, TRANSPORTS M. ANDRE194 552 €26 sie 2026
L2 - L4 - LDV_zone SalersREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESSTAC TRANSPORTS, VOYAGES VIZET413 263 €26 sie 2026
L1 - LDV_zone centre VolcanREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESSARL OUVRIER, STAC TRANSPORTS283 563 €26 sie 2026
C09-Massiac-St FlourREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESTRANSPORTS EN COMMUN SEYT1 615 381 €24 sie 2026
Rhône-AlpesREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESROUSSEAU MAINTENANCE GRAND EST608 030 €24 sie 2026
AuvergneREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESROUSSEAU MAINTENANCE GRAND EST607 756 €24 sie 2026
Lot 7-H39\H40\H41REGION AUVERGNE-RHONE-ALPESSARL HUGON AUVERGNE-RHONE-ALPES4 123 088 €21 sie 2026
Lot 6-H34\H37REGION AUVERGNE-RHONE-ALPESJACCON5 985 857 €21 sie 2026
Lot 4-H28REGION AUVERGNE-RHONE-ALPESGDS TRAVEL4 624 293 €21 sie 2026
Lot 2- H10REGION AUVERGNE-RHONE-ALPESMIGRATOUR TRANSPORTS1 185 370 €21 sie 2026
Lot 1- H02\H04REGION AUVERGNE-RHONE-ALPESSARL HUGON AUVERGNE-RHONE-ALPES1 479 415 €21 sie 2026
Lot 4 : CHARPENTE BOIS - OSSATURE BOIS - BARDAGESREGION AUVERGNE-RHONE-ALPESGroupement MALIGES (co-traitant : CHAREIRE)1 257 918 €18 sie 2026

Publikowane także jako

REGION AUVERGNE RHONE ALPES · Région Auvergne RhôneAlpes