Zamawiający · Sektor użyteczności publicznej

NRW.URBAN

Düsseldorf · Düsseldorf, Kreisfreie Stadt

Obserwuj ten wpisDarmowe konto — powiadomienie, gdy tutaj wygasa umowa.

Rozstrzygnięcia

31

Łączna wartość udzielonych zamówień

114,3 mln €

24 / 31 z wartością

Wykonawcy

42

Ostatnia aktualizacja

24 wrz 2026

Obecni wykonawcy

BranżaWykonawcaWartość zamówieniaKoniec umowy
Usługi architektoniczne i inżynieryjnestr.ucture GmbH107 440 €30 lis 2029
Roboty budowlanemalerbetrieb ahlemann GmbH & Co. KG2 075 194 €7 maj 2027szacowana

Rozstrzygnięcia

Udzielenie zamówieniaZamawiającyWykonawcaWartość zamówieniaOpublikowano
Neuer gemeinschaftlicher Ort in Bürgewald - Tragwerksplanung gem. Teil 4, Abschn.1, §§49 ff HOAINRW.URBANstr.ucture GmbH107 440 €24 wrz 2026
Forschungsfertigung Batteriezelle Münster, SV-Abnahmen ELTNRW.URBANIngenieur- und Sachverständigenbüro Schröder39 429 €29 lip 2026
Bau.Land.Leben Rahmenvertrag "landschaftspflegerischer Begleitplan und Umweltbericht"NRW.URBANBeratungsgesellschaft für kommunale Infrastruktur mbH, Bosch & Partner GmbH, DB Engineering&Consulting GmbH Region West +3 więcej—17 lip 2026
Münster, Forschungsfertigung Batteriezelle 2.BA Fab; Maler- und LackierarbeitenNRW.URBANmalerbetrieb ahlemann GmbH & Co. KG2 075 194 €7 lip 2026
Münster, Forschungsfertigung Batteriezelle 2.BA Fab; InnentürenNRW.URBANPortalschmiede GmbH2 963 261 €29 cze 2026
Münster, Rückbau ehem. Pharmazie Hittorfstr. 56-62; Sanierung und Rückbau Gebäude und NebenanlagenNRW.URBANStricker Umwelttechnik GmbH & Co. KG2 271 634 €25 cze 2026
Bochum, OSTPARK; Errichtung WasserspielplatzNRW.URBANRobert Kramer Garten- & Landschaftsbau GmbH812 231 €15 maj 2026
Münster, Forschungsfertigung Batteriezelle 2.BA Fab; TrockenbauNRW.URBANTM Ausbau GmbH1 309 666 €5 maj 2026
Münster, Forschungsfertigung Batteriezelle 2.BA Fab; SchlosserNRW.URBANMetallbau Apelrath GmbH993 399 €29 kwi 2026
Münster, Forschungsfertigung Batteriezelle 2.BA Fab; LaboreinrichtungNRW.URBANCaspar & Co. Labora GmbH511 367 €29 kwi 2026
Münster, Forschungsfertigung Batteriezelle 2.BA Fab; TGA elektrischNRW.URBANLammertz-Elektrotechnik GmbH31 478 691 €23 kwi 2026
Münster, Forschungsfertigung Batteriezelle 2.BA Fab; TGA mechanischNRW.URBANGA-tec GmbH31 923 286 €23 kwi 2026
Bau.Land.Leben Rahmenvertrag "Schalluntersuchungen" - Erstellung von Schallgutachten für KommunenNRW.URBANAFRY Deutschland GmbH, FCP IBU GmbH, Lärmkontor GmbH +3 więcej—26 mar 2026
Münster, Forschungsfertigung Batteriezelle 2.BA Fab; StahlbauNRW.URBANAkin Metallbau GmbH & Co. KG385 645 €17 mar 2026
Bochum, OSTPARK; Entsorgung BodenmietenNRW.URBANECOSOIL Nord-West GmbH112 637 €6 mar 2026
Objektplanung VerkehrsanlagenNRW.URBANIngenieurbüro Achten & Jansen GmbH1 336 515 €RV6 mar 2026
Objektplanung Ingenieurbauwerke Entwässerung NW u. SWNRW.URBANIngenieurbüro Achten & Jansen GmbH1 336 515 €RV6 mar 2026
Objektplanung FreialagenNRW.URBANAE SEVEN GERMANY GmbH1 350 471 €6 mar 2026
FUTURE SITE InWEST, Geilenkirchen-Lindern - GrünordnungsplanNRW.URBANEnviro-Plan GmbH37 393 €2 lut 2026
LOI Schöner ankommen in NRW, Bahnhof Dinslaken - Planung Technische AusrüstungNRW.URBANZETCON Ingenieure GmbH103 541 €26 sty 2026
Bau.Land.Leben Rahmenvertrag RechtsplanNRW.URBANFIRU Koblenz GmbH, HJPplan+, Planungsgruppe MWM Stadtplaner Beratender Ingenieur Landschaftsarchitekt Niedermeier Siebenmorgen PartGmbB +3 więcej—21 sty 2026
Bauphysik (Anlage 1, Ziff. 1.2.3 und Ziff. 1.2.4)NRW.URBANRoxeler Ingenieurgesellschaft mbH50 715 €RV23 gru 2025
TragwerksplanungNRW.URBANRoxeler Ingenieurgesellschaft mbH50 715 €RV23 gru 2025
Münster, Forschungsfertigung Batteriezelle 2.BA Fab; KanalbauNRW.URBANBernemann GmbH778 741 €28 lis 2025
Münster, Forschungsfertigung Batteriezelle 2.BA Fab; Rohbau/DachNRW.URBANRiedel Bau AG30 495 823 €4 lis 2025
Münster, Forschungsfertigung Batteriezelle 2.BA Fab; FassadeNRW.URBANHupfeld & Schlöffel Metallbau GmbH5 531 657 €4 lis 2025
Alsdorf, Erschließung Annagelände; Instandsetzung WasserturmNRW.URBANJohann Thelen GmbH632 177 €3 lis 2025
Bonn, Entwicklungsmaßnahme WTP I; Herrichtung und Bepflanzung von GrundstückenNRW.URBANNaturbau-Siebengebirge52 050 €31 paź 2025
Datteln newPark - Objektplanung FreianlagenNRW.URBANAE SEVEN GERMANY GmbH322 858 €27 paź 2025
Bauphysik (Anlage 1, Ziff. 1.2.3 und Ziff. 1.2.4)NRW.URBANENOTherm GmbH6423 €16 paź 2025
TragwerksplanungNRW.URBANGRBV Ingenieure im Bauwesen GmbH & Co. KG30 219 €16 paź 2025