Opdrachtnemer
STUDIO PLAN Mateusz Czerch
Bielsko – Biała · POL
Dit item volgenGratis account — ontvang een melding zodra hier een opdracht afloopt.
Gunningen
18
Totaal gegund
—
1 gezamenlijke gunning(en) naar rato geteld
Aanbestedende diensten
5
Sectoren
2
Reg. 241805613
Aflopende opdrachten van deze opdrachtnemer
- 25 nov 2026opgegeven„Utworzenie baz danych BDOT500 i GESUT na obszarze gminy Łukowica”Powiat LimanowskiSTUDIO PLAN Mateusz CzerchPLN 340.000
- 31 jul 2027opgegevenCzęść 105Powiat LubelskiSTUDIO PLAN Mateusz CzerchPLN 813.000
- 9 aug 2027geschat40 Miasto ChełmPowiat LubelskiSTUDIO PLAN Mateusz CzerchPLN 879.500
- 28 dec 2027geschatCzęść 54Powiat LubelskiSTUDIO PLAN Mateusz CzerchPLN 980.000
- 29 dec 2027geschatCzęść 64Powiat LubelskiSTUDIO PLAN Mateusz CzerchPLN 1.499.000
- 29 dec 2027geschatCzęść 77Powiat LubelskiSTUDIO PLAN Mateusz CzerchPLN 565.000
- 5 jan 2028geschatCzęść 47Powiat LubelskiSTUDIO PLAN Mateusz CzerchPLN 334.000
- 5 jan 2028geschatCzęść 48Powiat LubelskiSTUDIO PLAN Mateusz CzerchPLN 291.000
- 5 jan 2028geschatCzęść 49Powiat LubelskiSTUDIO PLAN Mateusz CzerchPLN 779.000
- 24 jan 2028geschat12 FOTOAgencja Restrukturyzacji i Modernizacji RolnictwaSTUDIO PLAN Mateusz CzerchPLN 637.838
- 4 feb 2028geschat11 ITAgencja Restrukturyzacji i Modernizacji RolnictwaSTUDIO PLAN Mateusz CzerchPLN 249.149
- 22 feb 2028geschatCzęść 59Powiat LubelskiSTUDIO PLAN Mateusz CzerchPLN 169.000
- 21 apr 2028geschatCzęść 10- powiat lublinieckiGłówny Urząd Geodezji i KartografiiSTUDIO PLAN Mateusz CzerchPLN 3.270.448
- 22 mei 2028geschatCzęść 9- powiat zawierciańskiGłówny Urząd Geodezji i KartografiiSTUDIO PLAN Mateusz CzerchPLN 3.124.440
- 1 jun 2028geschatPrzekształcenie analogowej mapy ewidencyjnej w skali 1:2880 do postaci obiektowej ... dla obrębu: Toporzysko, położonego w jednostce ewidencyjnej: JordanówPowiat Suskikonsorcjum firm w składzie: GISPRO SA; PROGIS Sp. z o.o., konsorcjum: GEORES Sp. z o.o.; „PROGEO KATOWICE” M. ROGALA-SZCZEPAŃSKA, M. NOWAK SPÓŁKA JAWNA, KONSORCJUM: Nyska Grupa Geodezyjna tj. GEOS – Geodezja i Nieruchomości DARIUSZ SZCZEPAŃSKI; VELTONE Łukasz Owczarz +3 meerPLN 5.172.938
- 9 aug 2028geschatCzęść 4- powiat szamotulskiGłówny Urząd Geodezji i KartografiiSTUDIO PLAN Mateusz CzerchPLN 2.313.171
- 11 feb 2029geschat01 FOTOAgencja Restrukturyzacji i Modernizacji RolnictwaSTUDIO PLAN Mateusz CzerchPLN 631.957
- 11 feb 2029geschat11 FOTOAgencja Restrukturyzacji i Modernizacji RolnictwaSTUDIO PLAN Mateusz CzerchPLN 580.398