Opdrachtnemer

Resculine Sp. z o.o.

Zielona Góra · POL

Dit item volgenGratis account — ontvang een melding zodra hier een opdracht afloopt.

Gunningen

78

Totaal gegund

—

1 gezamenlijke gunning(en) naar rato geteld

Aanbestedende diensten

53

Sectoren

5

Reg. NIP 9292025163

Aflopende opdrachten van deze opdrachtnemer

Alle aflopende opdrachten →

Gunningen

GunningAanbestedende dienstOpdrachtnemerOpdrachtwaardeGepubliceerd
Część nr 9: ŁYŻKI DO VIDEOLARYNGOSKOPU TDC-K Seria UET-CKRAKOWSKIE POGOTOWIE RATUNKOWEResculine Sp. z o.o.PLN 2.00022 sep 2026
Zadanie nr 15 – Akcesoria do respiratora/defibrylatora Weinmann1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w LublinieResculine Sp. z o.o.PLN 18.25222 sep 2026
Dostawa defibrylatorów WOFiTM/36/2026/PNWojskowy Ośrodek Farmacji i Techniki Medycznej - CelestynówResculine Sp. z o.o.PLN 9.318.06021 sep 2026
Część 6.Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w LublinieResculine Sp. z o.o.PLN 91.61121 sep 2026
Ogrzewacz płynów infuzyjnychWojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut BadawczyResculine Sp. z o.o.PLN 42.57417 sep 2026
Respirator z wyposażeniemWojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut BadawczyResculine Sp. z o.o.PLN 897.82217 sep 2026
Defibrylator transportowySamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bielsku PodlaskimResculine Sp. z o.o.PLN 103.24527 aug 2026
Przeglądy serwisowe i naprawa urządzeń CorpulsWojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w WarszawieResculine Sp. z o.o.PLN 218.50024 aug 2026
Przeglądy serwisowe i naprawa sprzętu medycznego firmy MedirolWojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w WarszawieResculine Sp. z o.o.PLN 177.20024 aug 2026
Przeglądy serwisowe i naprawa respiratorów WeinmannWojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w WarszawieResculine Sp. z o.o.PLN 128.70024 aug 2026
ZADANIE 3Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o.Resculine Sp. z o.o.PLN 44.49618 aug 2026
35. PrzewódSzpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w KrakowieResculine Sp. z o.o.PLN 36.74010 aug 2026
Zakup urządzenia do mechanicznej kompresji klatki piersiowejSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Powiatowa Stacja Ratownictwa Medycznego Powiatu Warszawskiego ZachodniegoResculine Sp. z o.o.PLN 203.50129 jul 2026
Zakup urządzenia do bezpiecznego oczyszczania powietrza w karetceSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Powiatowa Stacja Ratownictwa Medycznego Powiatu Warszawskiego ZachodniegoResculine Sp. z o.o.PLN 36.75029 jul 2026
Zakup respiratorów transportowychSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Powiatowa Stacja Ratownictwa Medycznego Powiatu Warszawskiego ZachodniegoResculine Sp. z o.o.PLN 188.83729 jul 2026
Pakiet nr 54Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejResculine Sp. z o.o.PLN 24.41328 jul 2026
Urządzenie do kompresji klatki piersiowej – 1 szt.Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o.Resculine Sp. z o.o.PLN 78.23815 jul 2026
Elektrody i papier do defibrylatora Corpuls3Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w WarszawieResculine Sp. z o.o.PLN 585.00013 jul 2026
Część 6 - Respirator transportowySzpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we WrocławiuResculine Sp. z o.o.PLN 47.08413 jul 2026
Pakiet 1UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM JANA MIKULICZA - RADECKIEGO WE WROCŁAWIUResculine Sp. z o.o.PLN 73.3288 jul 2026
Część 2SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIEResculine Sp. z o.o.PLN 94.5501 jul 2026
Dostawa respiratorów ratowniczo-transportowychSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w BiałymstokuResculine Sp. z o.o.PLN 969.96022 jun 2026
Część 6- Ssak elektryczny– sztuk 4Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im.Ks. B.MarkiewiczaResculine Sp. z o.o.PLN 31.87222 jun 2026
Pakiet nr 41 - Akcesoria wspomagające oddychanie (do respiratora Medumat)Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty WieckiejResculine Sp. z o.o.PLN 2.00411 jun 2026
Pakiet nr 3 - Igły doszpikoweSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty WieckiejResculine Sp. z o.o.PLN 7.54211 jun 2026
Pakiet nr 3 - Igły doszpikoweSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty WieckiejResculine Sp. z o.o.PLN 7.54210 jun 2026
Sprzedaż i dostawa defibrylatora w ramach przedsięwzięcia pt. „Inwestycje Collegium Medicum Uniwersytetu Rzeszowskiego do celów kształcenia przedklinicznego i klinicznego”Uniwersytet RzeszowskiResculine Sp. z o.o.PLN 83.0558 jun 2026
Pakiet nr 41 - Akcesoria wspomagające oddychanie (do respiratora Medumat)Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty WieckiejResculine Sp. z o.o.PLN 2.0041 jun 2026
Urządzenie do mechanicznej kompresji klatki piersiowej (2szt.)Szpital Miejski w Gliwicach Sp. z o.o.Resculine Sp. z o.o., Schiller Poland Sp. z o.o.PLN 202.88829 mei 2026
Zakup wraz z dostawą akcesoriów jednorazowych, zużywalnych i akumulatorów do respiratorów i ssaków elektrycznych Weinmann dla Lotniczego Pogotowia RatunkowegoLotnicze Pogotowie RatunkoweResculine Sp. z o.o.PLN 887.08620 mei 2026
Zadanie Nr 2Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w ToruniuResculine Sp. z o.o.PLN 18.80020 mei 2026
Pakiet Nr 170Wojewódzki Szpital Zespolony w ElbląguResculine Sp. z o.o.PLN 17.72510 mei 2026
Pakiet 5: DefibrylatorZespół Opieki Zdrowotnej w StrzyżowieResculine Sp. z o.o.PLN 59.9808 mei 2026
Zadanie 11: Zakup 2 sztuk respiratorów transportowychWojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w KaliszuResculine Sp. z o.o.PLN 112.9607 mei 2026
Zadanie 6: Zakup urządzenia do masażu sercaWojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w KaliszuResculine Sp. z o.o.PLN 73.8507 mei 2026
Zadanie nr 15- Dostawa respiratoraUniwersytet Kaliski im. Prezydenta Stanisława WojciechowskiegoResculine Sp. z o.o.PLN 120.8917 mei 2026
Materiały dla Ratownictwa Medycznego105 Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejResculine Sp. z o.o.PLN 24.17929 apr 2026
Pakiet 16Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w WęgrowieResculine Sp. z o.o.PLN 13.28427 apr 2026
Pakiet nr 8Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w LublinieResculine Sp. z o.o.PLN 162.0609 apr 2026
Pakiet 16UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM JANA MIKULICZA - RADECKIEGO WE WROCŁAWIUResculine Sp. z o.o.—8 apr 2026
Pakiet nr 19Samodzielny Publiczny Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-KościałkowskiegoResculine Sp. z o.o.PLN 127.50026 mrt 2026
Pakiet nr 9Samodzielny Publiczny Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-KościałkowskiegoResculine Sp. z o.o.PLN 10.27526 mrt 2026
Część 14 videolaryngoskopUniwersytet Jana Kochanowskiego w KielcachResculine Sp. z o.o.PLN 51.06219 mrt 2026
Pakiet nr 6Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w KrośnieResculine Sp. z o.o.PLN 120.88417 mrt 2026
Część nr 2: Respiratory transportowe – 4 szt.Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w ŁomżyResculine Sp. z o.o.PLN 190.1044 mrt 2026
44.Układ oddechowy do respiratorów WeinmannPowiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w IławieResculine Sp. z o.o.PLN 4.73019 feb 2026
Zakup respiratorów na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w BydgoszczyWojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w BydgoszczyResculine Sp. z o.o.PLN 1.023.15714 jan 2026
Pakiet nr 9 – Urządzenie do kompresji klatki piersiowejSosnowiecki Szpital Miejski Sp. z o.o. w restrukturyzacjiResculine Sp. z o.o.PLN 133.1369 jan 2026
Dostawa strategicznego wyposażenia dla Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu Sp. z o.o. ze środków Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 – 2026.POWIATOWE CENTRUM MEDYCZNE W GRÓJCU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄResculine Sp. z o.o.PLN 1.796.8399 jan 2026
Dostawa respiratorów ratowniczo-transportowychSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w BiałymstokuResculine Sp. z o.o.PLN 861.8405 jan 2026

Ook gepubliceerd als

Resculine Sp. z o.o. · Resculine Sp. zo.o.