Opdrachtnemer

Axians IT Solutions Poland Sp. z o.o.

Warszawa · POL

Dit item volgenGratis account — ontvang een melding zodra hier een opdracht afloopt.

Gunningen

55

Totaal gegund

—

6 gezamenlijke gunning(en) naar rato geteld

Aanbestedende diensten

22

Sectoren

6

Concern: Axians(toewijzing geschat)

USt-IdNr. PL5260306885

Aflopende opdrachten van deze opdrachtnemer

Alle aflopende opdrachten →

Gunningen

GunningAanbestedende dienstOpdrachtnemerOpdrachtwaardeGepubliceerd
Część 5 - Dostawa urządzeń sieciowych oraz elementów urządzeń sieciowych niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancjąCentrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 1.815.61523 sep 2026
Świadczenie usług wsparcia serwisowego dla urządzeń F5Polskie Sieci Elektroenergetyczne Spółka AkcyjnaAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 5.104.23122 sep 2026
Zakup usługi serwisu gwarancyjnego Oprogramowania oraz świadczenie Usług utrzymania posiadanego przez Zamawiającego systemu SIEMProkuratura KrajowaAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 38.892.98915 sep 2026
Rozbudowa istniejącej infrastruktury sieciowej DCNarodowy Bank PolskiAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 879.84011 sep 2026
ŚWIADCZENIE SERWISU SIECI LANNajwyższa Izba KontroliAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 1.715.4072 sep 2026
Część I - Dostawa urządzeń sieciowych – routerów oraz elementów routerów niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancjąCentrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 7.708.59512 aug 2026
Część 1 - Dostawa urządzeń sieciowych oraz elementów urządzeń sieciowych niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancjąCentrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 9.904.28024 jul 2026
Dostawa licencji Palo Alto do posiadanych przez Zamawiającego urządzeń sieciowych marki Palo Alto zgodnie z Tabelą nr 2 do OPZ. Zamawiający wymaga od Wykonawcy wykupienia nowych i/lub przedłużenia okresu obowiązywania istniejących licencjiPolska Agencja Żeglugi PowietrznejAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 1.800.00017 jul 2026
Świadczenie na rzecz Zamawiającego usług poprzez dostawę kontraktów serwisowych dla urządzeń sieciowych będących w posiadaniu Zamawiającego, których wykaz stanowi Tabela nr 1 do OPZPolska Agencja Żeglugi PowietrznejAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 1.200.00017 jul 2026
Pakiet C - Dostawa urządzeń sieciowych oraz wdrożenie segmentacji sieci wraz ze szkoleniemSzpital Miejski im. Franciszka RaszeiAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 1.054.03830 jun 2026
Pakiet B - Dostawy infrastruktury serwerowej, macierzy, licencji oraz usługi instalacji i konfiguracjiSzpital Miejski im. Franciszka RaszeiAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o., PRODATA Sp. z.o.o.PLN 1.679.14930 jun 2026
Rozbudowa sieci Data Center w PPL S.A.Polskie Porty Lotnicze S.A.Axians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 1.999.9997 mei 2026
Zakup licencji czasowych w modelu subskrypcyjnym na okres 12 miesięcy dla dwóch posiadanych sztuk firewalli PaloAlto PA-5250 oraz systemu zarządzania Panorama wraz ze wsparciem producenta i 75 godzin konsultacji technicznychAgencja Restrukturyzacji i Modernizacji RolnictwaAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 1.001.83524 apr 2026
Dostawa sprzętu i oprogramowania zwiększającego cyberbezpieczeństwo Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie w ramach projektu Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększenia Odporności.Małopolski Urząd Wojewódzki w KrakowieAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o., MATIC S.A.PLN 19.966.77523 apr 2026
Dostawa urządzeń wraz z systemem zarządzania na potrzeby modernizacji szkolnych sieci dostępowych w ramach umowy ramowejNaukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut BadawczyAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 10.152.03915 apr 2026
Dostawa 4 sztuk urządzeń sieciowych wraz z systemem zarządzania, instalacją i konfiguracją u Zamawiającego w celu modernizacji sieci komputerowej LAN.POLSKIE RADIO - SPÓŁKA AKCYJNA W WARSZAWIE W LIKWIDACJIAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o., Ventus Communication Sp. z o.o.PLN 2.054.75217 mrt 2026
„Dostawa przełączników na potrzeby środowiska AI (Artifical Intelligence/sztuczna inteligencja)”Centrum Informatyki Resortu FinansówAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 1.040.00010 feb 2026
Urządzenia F5 NETWORKCentrum e-ZdrowiaAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 2.961.9649 feb 2026
Urządzenia CISCOCentrum e-ZdrowiaAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 5.205.5849 feb 2026
Dostawa urządzeń brzegowych NGFWMinisterstwo SprawiedliwościAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 14.981.40019 jan 2026
Serwis pogwarancyjny kluczowych urządzeń sieciowychCentrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 11.777.02915 jan 2026
Rozbudowa i dostosowanie sieci LAN/WANWielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu ZdrowiaAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o., SIMPLICITY Sp. z o.o.PLN 1.604.04331 dec 2025
Część nr 2 - Zakup wsparcia technicznego dla urządzeń sieciowych „Palo Alto”Centrum Personalizacji Dokumentów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i AdministracjiAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 81.00027 nov 2025
Część nr 1 - Zakup wsparcia technicznego dla urządzeń sieciowych „Cisco”Centrum Personalizacji Dokumentów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i AdministracjiAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 250.00027 nov 2025
Dostawa przełączników sieciowych na potrzeby Resortu FinansówCentrum Informatyki Resortu FinansówAtende S.A., Axians IT Solutions Poland Sp. z o.o., COMP S.A. +1 meerPLN 38.028.34221 nov 2025
Rozbudowa oraz modernizacja węzłów LAN/WAN na stacjach NN – umowa ramowaPolskie Sieci Elektroenergetyczne SAAlterga S.A., Atos Poland Sp. z o.o., ATREM S.A. +8 meerPLN 251.440.00020 nov 2025
Zakup sprzętu i oprogramowania na potrzeby realizacji dostępu do Internetu oraz dwuośrodkowościProkuratura KrajowaAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 5.405.00019 nov 2025
Rozbudowa infrastruktury klienckiej sieci TESTA-ngMinisterstwo Spraw Wewnętrznych i AdministracjiAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 3.463.41517 nov 2025
Urządzenia siecioweCentrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 435.63229 okt 2025
Część nr 4 - Routery komunikacyjneCentrum Personalizacji Dokumentów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i AdministracjiAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 214.00024 okt 2025
Część nr 3 - Rozbudowa środowiska serwerowegoCentrum Personalizacji Dokumentów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i AdministracjiAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 1.792.95824 okt 2025
Część nr 2 - Rozbudowa zapór sieciowychCentrum Personalizacji Dokumentów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i AdministracjiAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 1.837.37724 okt 2025
Część nr 1 - PrzełącznikiCentrum Personalizacji Dokumentów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i AdministracjiAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 6.858.31224 okt 2025
Zaprojektowanie, dostawa i wdrożenie kompleksowego systemu bezpieczeństwa teleinformatycznego wraz z infrastrukturą Data Center dla Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie.Małopolski Urząd Wojewódzki w KrakowieAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 7.447.55220 okt 2025
Zawarcie umowy ramowej na dostawę urządzeń pełniących rolę Mobilnych Terminali Noszonych oraz licencji MDMKomenda Główna PolicjiAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 378.238.880RV8 okt 2025
Zakup routerów BGP (urządzeń typu router)Centrum e-ZdrowiaAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 3.580.0001 okt 2025
Część IV - Dostawa urządzeń sieciowych - przełączników, elementów przełącznikówCentrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 3.293.69625 sep 2025
Część III - Dostawa urządzeń sieciowych - przełączników, elementów przełącznikówCentrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 4.547.03725 sep 2025
Część II - Dostawa urządzeń sieciowych -przełączników, elementów przełącznikówCentrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 6.405.022RV25 sep 2025
Część I - Dostawa urządzeń sieciowych - routerów, przełączników, elementów przełącznikówCentrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 6.405.022RV25 sep 2025
Dostawa przełączników LAN.Centrum e-ZdrowiaAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 26.999.95422 sep 2025
Serwis i rozbudowa urządzeń HDSBank Gospodarstwa KrajowegoAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 7.746.7862 sep 2025
Część VI - Dostawa urządzeń sieciowych oraz elementów urządzeń sieciowych niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancjąCentrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 624.45928 aug 2025
Część V - Dostawa urządzeń sieciowych oraz elementów urządzeń sieciowych niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancjąCentrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 898.17128 aug 2025
Dostawa przełączników LAN.Centrum e-ZdrowiaAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 2.492.32231 jul 2025
Część IV - Dostawa urządzeń sieciowych oraz elementów urządzeń sieciowych niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancjąCentrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 1.372.16329 jul 2025
Część II - Dostawa oprogramowania/licencji SD-WAN na potrzeby rozbudowy funkcjonalności infrastruktury sieciowej ZamawiającegoCentrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 295.72429 jul 2025
Część I - Dostawa urządzeń sieciowych oraz elementów urządzeń sieciowych niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancjąCentrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 8.999.36329 jul 2025
Świadczenie usług serwisu gwarancyjnego posiadanych przez Zamawiającego urządzeń i licencji infrastruktury sieciowej POPD, ZOPD i WAN wraz z dostawą urządzeńProkuratura KrajowaAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 36.077.3287 jul 2025
„Świadczenie usług i wsparcia technicznego oraz asysty technicznej dla infrastruktury macierzowej Hitachi”Ministerstwo SprawiedliwościAxians IT Solutions Poland Sp. z o.o.PLN 1.138.98013 jun 2025