Gunning

Default lot

Dit item volgenGratis account — ontvang een melding zodra hier een opdracht afloopt.
Aanbestedende dienst
PENITENCIARUL TIMISOARA
Opdrachtwaarde
RON 49.508.924
Ontvangen inschrijvingen
2
Gepubliceerd
10 sep 2026
Gunning
14 mrt 2024
Start van de opdracht
14 mrt 2024
Einde van de opdracht
21 jan 2025geschat
Regio
Timiş

Meer gunningen van deze aanbestedende dienst

GunningAanbestedende dienstOpdrachtnemerOpdrachtwaardeGepubliceerd
Porumb boabePENITENCIARUL TIMISOARAAMARIEI G. PETRURON 288.00022 sep 2026
Supliment nutritionalPENITENCIARUL TIMISOARAFARMAVETRON 14.40022 sep 2026
Taitei sfeclaPENITENCIARUL TIMISOARANUTRIVETRON 80.00022 sep 2026
TriticalePENITENCIARUL TIMISOARAAGRO NORIS - RAMISRON 130.00022 sep 2026
Lapte praf viteiPENITENCIARUL TIMISOARAFARMAVETRON 23.62822 sep 2026
Srot floarea soareluiPENITENCIARUL TIMISOARANUTRIVETRON 50.70022 sep 2026