Aanbestedende dienst · Nutssector

Sansia Oy

Kuopio · Pohjois-Savo

Dit item volgenGratis account — ontvang een melding zodra hier een opdracht afloopt.

Gunningen

43

Totaal gegund

€ 16,8 mln.

14 / 43 met een bedrag

Opdrachtnemers

60

Laatst bijgewerkt

21 sep 2026

Huidige opdrachtnemers

Gunningen

GunningAanbestedende dienstOpdrachtnemerOpdrachtwaardeGepubliceerd
KardiotokografialaitteetSansia OyLifemed Oy€ 650.00021 sep 2026
Kaasut, teolliset- ja hitsauksessa käytettävätSansia OyOy Linde Gas Ab, Woikoski Oy€ 1.250.00021 sep 2026
Kunnallistekniikan, liikenteen, taitorakenteiden ja satamasuunnittelun suunnittelupalvelutSansia OyAFRY Finland Oy, A-Insinöörit Suunnittelu Oy, Destia Oy, Asiantuntijapalvelut +10 meer21 sep 2026
Osa-alueet 34-38Sansia OyCamp Scandinavia Oy, KIR-FIX OY, NordiCare Ortopedi Rehab AB +2 meer21 sep 2026
Osa-alueet 32-33Sansia OyCamp Scandinavia Oy, Oy Essity Finland Ab, Turun Tukikohta Oy21 sep 2026
Osa-alueet 9-31Sansia OyCamp Scandinavia Oy, Lenaco Oy, Linctus Oy +5 meer21 sep 2026
Osa-alueet 4-8Sansia OyCamp Scandinavia Oy, NordiCare Ortopedi Rehab AB, Respecta Oy +1 meer21 sep 2026
Osa-alueet 1-3Sansia OyCamp Scandinavia Oy, KIR-FIX OY, Respecta Oy21 sep 2026
Kyllästetyn puun murskaus, Jätekukko OySansia OyKonetyö J&T Uusitalo Oy€ 400.00021 sep 2026
Asiointiliikenne, Kuopion kaupunkiSansia OyATM Taksipalvelu Oy, Kangaslammin Taksitaito Oy, Liikenne Partanen Oy +1 meer€ 100.00021 sep 2026
Silmänpohjakamera laaja-alaiseen silmänpohjakuvaukseenSansia OyCarl Zeiss Oy€ 413.48021 sep 2026
Silmänpohjakamera seulontaanSansia OyKuomed Oy€ 341.00021 sep 2026
TukkuelintarvikkeetSansia OyKesko Oyj Kespro21 sep 2026
HammashoitokoneyksikötSansia OyHammasväline Oy, Plandent Oy, Unident Oy€ 1.200.00021 sep 2026
ICT-palvelut, Niiralan Kulma OySansia OyOfficepro Finland Oy€ 315.00021 sep 2026
Monitoimilaitteet, optio turvatulostuspalveluilleSansia OyCanon Oy17 sep 2026
Sädesuojat 2Sansia OyAmartmed Oy17 sep 2026
Ortopediset valmisjalkineet ja tukipohjallisetSansia OyCamp Clinic Oy, ForMotion Finland Oy, Respecta Oy14 sep 2026
Korjaus- ja muutostyöpalveluSansia OyCamp Clinic Oy, ForMotion Finland Oy, Respecta Oy14 sep 2026
Ortopediset mittajalkineet ja tukipohjallisetSansia OyCamp Clinic Oy, ForMotion Finland Oy, Respecta Oy14 sep 2026
Ortopediset jalkineet, Yksilöllisesti valmistettavatSansia OyCamp Clinic Oy, ForMotion Finland Oy, Respecta Oy14 sep 2026
Ortopediset mittajalkineetSansia OyCamp Clinic Oy, ForMotion Finland Oy, Respecta Oy14 sep 2026
Ortopediset valmisjalkineetSansia OyCamp Clinic Oy, ForMotion Finland Oy, Respecta Oy14 sep 2026
Lämmitysöljyt sekä asiakkaiden säiliöihin tankattavat polttonesteet, yhteishankintaSansia OySOK - suoratoimitus€ 10.800.00011 sep 2026
Koteloidut annostelijat ja niiden saippuat (Soft Care Line -yhteensopivat)Sansia OyFinntensid Oy, Suomen MediTuote Oy, VeliMark Oy11 sep 2026
Koteloidut annostelijat ja niiden saippuat (Katrin -yhteensopivat)Sansia OyPamark Business Oy, Suomen MediTuote Oy, VeliMark Oy11 sep 2026
Koteloidut annostelijat ja niiden saippuat (Tork -yhteensopivat)Sansia OyPamark Business Oy, Suomen MediTuote Oy, VeliMark Oy11 sep 2026
Muut hygieniatuotteetSansia OyAbena Finland OY, KiiltoClean Oy, VeliMark Oy11 sep 2026
Shampoot ja hoitoaineetSansia OyAbena Finland OY, Suomen MediTuote Oy, VeliMark Oy11 sep 2026
AnnostelutelineetSansia OyAbena Finland OY, Finntensid Oy, Suomen MediTuote Oy +1 meer11 sep 2026
KäsivoiteetSansia OyAbena Finland OY, Finntensid Oy, VeliMark Oy11 sep 2026
Pesuvoiteet (vartalon pesuvoide, pesuvoide)Sansia OyAbena Finland OY, Finntensid Oy, KiiltoClean Oy +3 meer11 sep 2026
KäsisaippuatSansia OyKiiltoClean Oy, Suomen MediTuote Oy, VeliMark Oy11 sep 2026
PerävaunuSansia OyOy Närko Finland Ab€ 113.10010 sep 2026
JakeluautotSansia OyVolvo Finland Ab€ 416.27310 sep 2026
4. Kardioplegiakanyyli, retrogradinen- automaattinen cuff:n täyttöSansia OyMediplast Fenno Oy, Medtronic Finland Oy9 sep 2026
5. Vena ECMO-kanyyliSansia OyMedtronic Finland Oy9 sep 2026
2. Sydänkirurgian verisuoniproteesi, suora Dacron - yli 20 cm pitkä.Sansia OyGetinge Finland Oy9 sep 2026
3. Kardioplegiakanyyli, retrogradinen- manuaalinen cuff:n täyttöSansia OyLivaNova Finland Oy, Medtronic Finland Oy9 sep 2026
1. Sydänkirurgian verisuoniproteesi, suora Dacron - alle 20 cm pitkä.Sansia OyGrex Medical Oy9 sep 2026
2. LainaamotuoliSansia OyAlgol Trehab Oy, Camp Scandinavia Oy€ 425.0007 sep 2026
1. Pyörätuolit: Aktiivipyörätuoli, ristikkorunkoinen; säädettävä, kiinteä keulaSansia OyAlgol Trehab Oy, Berner Oy, Camp Scandinavia Oy +2 meer€ 170.0007 sep 2026
JÄLKI-ILMOITUS. C-luokan öljyntorjunta- ja pelastusalus, Pohjois-Karjalan pelastuslaitos Liperi, Siun soteSansia OyJuha Snell Oy€ 189.0007 sep 2026