Aanbestedende dienst · Overig

Hamburger Energiewerke GmbH

Hamburg · Hamburg

Dit item volgenGratis account — ontvang een melding zodra hier een opdracht afloopt.

Gunningen

27

Totaal gegund

€ 28,7 mln.

9 / 27 met een bedrag

Opdrachtnemers

21

Laatst bijgewerkt

22 sep 2026

Huidige opdrachtnemers

Gunningen

GunningAanbestedende dienstOpdrachtnemerOpdrachtwaardeGepubliceerd
Kellinghusenstraße, Kunhardstraße und HeilwigstraßeHamburger Energiewerke GmbHOtto Dörner Kies und Deponien GmbH & Co. KG€ 798.863RV22 sep 2026
Loogestraße und LoogeplatzHamburger Energiewerke GmbHOtto Dörner Kies und Deponien GmbH & Co. KG€ 798.863RV22 sep 2026
Klosterallee, Isestraße, Lehmweg, Hegestraße, LöwenstraßeHamburger Energiewerke GmbHOtto Dörner Kies und Deponien GmbH & Co. KG€ 798.863RV22 sep 2026
Projekt: Sanierung Lebit-Netz - Trassierungsplanung FernwärmeHamburger Energiewerke GmbHNorsyn P/S—10 sep 2026
EMSR-Technik-Spange Haferweg GrindelHamburger Energiewerke GmbHActemium Cegelec Mitte GmbH€ 3.645.75017 aug 2026
Leittechnik für eine GeothermieanlageHamburger Energiewerke GmbHSuatec Automation GmbH€ 368.8191 jun 2026
Modifizierung und Erweiterung Leittechnik HKW BergedorfHamburger Energiewerke GmbHVOGT Automation GmbH€ 280.5901 jun 2026
Strategische BeratungHamburger Energiewerke GmbHFichtner Management Consulting€ 404.00027 mei 2026
Bodenentsorgung MVR Los 1 + 2Hamburger Energiewerke GmbHOtto Dörner Kies und Deponien GmbH & Co. KG€ 781.68524 mrt 2026
Social-Media-AgenturHamburger Energiewerke GmbHBOOM GmbH—18 mrt 2026
Jahresabschlussprüfungen 2026-2031 sowie weitere PrüfungsleistungenHamburger Energiewerke GmbHBDO AG€ 1.700.00018 mrt 2026
Bergedorf West - Los 6: Anlagen und RohrleitungsbauHamburger Energiewerke GmbHMax Straube Industrierohrleitungsbau GmbH—18 mrt 2026
IR Co-SourcingHamburger Energiewerke GmbHProtiviti GmbH€ 480.0003 mrt 2026
Entsorgung der beim Leitungsbau entstehenden Abfälle Baustelle: Projekt Spange Grindel-Eppendorf Los 5 - Goernestraße, Kellinghusenstraße und LoogeplatzHamburger Energiewerke GmbHOtto Dörner Kies und Deponien GmbH & Co. KG€ 485.162RV3 mrt 2026
Projekt Spange Grindel-Eppendorf Los 3 - Loogestraße, Loogestieg, Eppendorfer LandstraßeHamburger Energiewerke GmbHOtto Dörner Kies und Deponien GmbH & Co. KG€ 485.162RV3 mrt 2026
Projekt: Nutzung der Industrieabwärme ArcelorMittal - Los 6 Anlagenbau WÜGHamburger Energiewerke GmbHEnergieanlagen Nord GmbH—29 jan 2026
TiTra Bautechnik Los 1Hamburger Energiewerke GmbHARGE TiTra Bautechnik Augustin Beck GmbH & ultraq GmbH€ 19.500.00027 jan 2026
StraßenbauHamburger Energiewerke GmbHSTRABAG AG, Direktion Nord, Bereich Hamburg—27 jan 2026
Tiefstack Transformation (Titra) - Wärmespeicher TiefstackHamburger Energiewerke GmbHCAM Chemieanlagenbau GmbH—11 dec 2025
Thermalwasserpumpe (Förderpumpe)Hamburger Energiewerke GmbHHalliburton Company Germany GmbH—11 dec 2025
Druck- & ScandienstleistungenHamburger Energiewerke GmbHDeutsche Post E-POST Solutions GmbH—9 dec 2025
E-Technik Bergedorf WestHamburger Energiewerke GmbHActemium Cegelec Mitte GmbH—3 dec 2025
Rahmenvertrag Titra ElektroarbeitenHamburger Energiewerke GmbHSchäfer Elektrotechnik GmbH & Co. KG€ 1.504.8923 dec 2025
BoP-Rohrleitungsbau & AnlagentechnikHamburger Energiewerke GmbHRKM-Arens Anlagenbau GmbH—27 nov 2025
BV Spange Grindel-Eppendorf 1.BA - Pumpstation Grindelpark bis IsestraßeHamburger Energiewerke GmbHAUG. PRIEN Bauunternehmung (GmbH & Co. KG)—24 nov 2025
Pumpenstationen Spange Haferweg-GrindelHamburger Energiewerke GmbHXylem Water Solutions Deutschland GmbH—13 nov 2025
BV Spange Haferweg-Grindel Los 4Hamburger Energiewerke GmbHFRIEDRICH VORWERK SE & Co. KG—30 sep 2025