Aanbestedende dienst · Provincie

AZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMA

VENEZIA · Venezia

Dit item volgenGratis account — ontvang een melding zodra hier een opdracht afloopt.

Gunningen

26

Totaal gegund

€ 46,7 mln.

26 / 26 met een bedrag

Opdrachtnemers

26

Laatst bijgewerkt

23 sep 2026

Huidige opdrachtnemers

SectorOpdrachtnemerOpdrachtwaardeEinde van de opdracht
VervoersdienstenC.S.S.A. Soc. Coop. A r.l.€ 3.331.79321 sep 2028geschat
BouwwerkzaamhedenCOSTRUZIONI BORDIGNON SPA SOCIETA' BENEFIT€ 19.374.2301 jun 2027geschat
Medische apparatuur en farmaceutische productenPROMED€ 40.05029 aug 2027geschat
Gezondheidszorg en maatschappelijk werkSERVIZI OSPEDALIERI SPA€ 10.082.61530 jun 2028geschat
Zakelijke en managementdienstenELISICILIA SRL€ 902.2201 jun 2028
Financiële en verzekeringsdienstenBALCIA INSURANCE SE€ 156.60031 dec 2028
Land- en bosbouwdienstenGIOTTO COOPERATIVA SOCIALE€ 1.922.60327 dec 2026geschat
Architecten- en ingenieursdienstenPOOL ENGINEERING S.R.L.€ 1.577.6494 mei 2028geschat

Gunningen

GunningAanbestedende dienstOpdrachtnemerOpdrachtwaardeGepubliceerd
Trasporto pazienti in trattamento emodialitico e disabili-trasporto sanitario secondarioAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMAC.S.S.A. Soc. Coop. A r.l.€ 3.331.79323 sep 2026
Indizione appalto lavori procedura aperta ad evidenza europea per “Restauro sanitario dell’Ospedale di Dolo (VE). Adeguamento sismico e normativo – 3^ Fase. Realizzazione nuovo Blocco Ovest”. CUP J41B20001160001AZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMACOSTRUZIONI BORDIGNON SPA SOCIETA' BENEFIT, RADAR SRL€ 19.374.23022 sep 2026
LOTTO 9- PROTESI BILIARI PARZIALMENTE RIVESTITEAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMAPROMED€ 40.05015 sep 2026
LOTTO 6- SISTEMA DI INTRODUZIONE PERCUTANEAAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMACOOK ITALIA S.R.L.€ 54.00015 sep 2026
LOTTO 5- CATETERE PER DRENAGGIO BILIARE TRANSEPATICOAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMAPROMED€ 28.50015 sep 2026
LOTTO 4- CATETERE PER DRENAGGIO ASCESSIAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMAMerit Medical italy S.r.l.€ 127.80015 sep 2026
LOTTO 1- MICROCATETERE PER ANGIOPLASTICA CORONARICA E PERIFERICAAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMAKARDIA SRL€ 34.50015 sep 2026
Servizio di sterilizzazione per l'Azienda Ulss 3 SerenissimaAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMASERVIZI OSPEDALIERI SPA€ 10.082.61515 sep 2026
SERVIZIO DI VIGILANZA ANTINCENDIO PER L’OSPEDALE SS. GIOVANNI E PAOLO DI VENEZIA DELL’AZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMA DELLA DURATA DI UN ANNO CON OPZIONE DI RINNOVO PER UN ALTRO ANNOAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMAELISICILIA SRL€ 902.22025 aug 2026
N. 1 microscopio operatorio per NeurochirurgiaAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMABB-8 Srl€ 455.96827 mrt 2026
N. 1 microscopio operatorio per OculisticaAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMACARL ZEISS SPA€ 345.55227 mrt 2026
Indizione appalto lavori procedura aperta ad evidenza europea per realizzazione di n. 6 sale operatorie al 3° piano blocco Est OD 03D Ospedale di Dolo (VE)AZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMASICEA SRL€ 5.250.2912 mrt 2026
TURNI PRONTO SOCCORSO P.O. DI CHIOGGIAAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMAC.M.P. GLOBAL MEDICAL DIVISION società cooperativa tra professionisti€ 354.51926 feb 2026
TURNI PRONTO SOCCORSO P.O. DI MIRANOAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMAC.M.P. GLOBAL MEDICAL DIVISION società cooperativa tra professionisti€ 175.24126 feb 2026
TURNI PRONTO SOCCORSO P.O. DI VENEZIAAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMAC.M.P. GLOBAL MEDICAL DIVISION società cooperativa tra professionisti€ 353.32126 feb 2026
TURNI PEDIATRIA P.O. DI CHIOGGIAAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMAPEDIACOOP - SOCIETA' COOPERATIVA€ 320.71526 feb 2026
TURNI INTERDIVISIONALI AREA CHIRURGICA P.O. DI CHIOGGIAAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMAMEDICAL SERVICE ASSISTANCE S.R.L. SOCIETA' BENEFIT€ 140.26826 feb 2026
TURNI INTERDIVISIONALI AREA MEDICA P.O. DI CHIOGGIAAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMAPEDIACOOP - SOCIETA' COOPERATIVA€ 259.98326 feb 2026
TURNI OSTETRICIA E GINECOLOGIA PP.OO DI DOLO E MIRANOAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMAPEDIACOOP - SOCIETA' COOPERATIVA€ 231.96926 feb 2026
TURNI ANESTESIA E RIANIMAZIONE P.O. DI CHIOGGIAAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMAC.M.P. GLOBAL MEDICAL DIVISION società cooperativa tra professionisti€ 163.55826 feb 2026
TURNI ANESTESIA E RIANIMAZIONE PP.OO. DI MIRANO E DOLOAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMAC.M.P. GLOBAL MEDICAL DIVISION società cooperativa tra professionisti€ 233.10826 feb 2026
AUTO RISCHI DIVERSIAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMABALCIA INSURANCE SE€ 156.60026 feb 2026
INFORTUNI CATEGORIE DIVERSEAZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMAUNIPOL ASSICURAZIONI SPA€ 510.00026 feb 2026
Procedura aperta ad evidenza europea "Servizio triennale 2026-2028 di conservazione e manutenzione delle aree verdi dell’Azienda Ulss 3 Serenissima" - Regione Veneto. Appalto riservato art. 61 comma 3 del d.lgs. n. 36 del 2023.AZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMAC.S.U. "G. ZORZETTO", GIOTTO COOPERATIVA SOCIALE€ 1.922.6039 jan 2026
SERVIZI TECNICI INERENTI ALLA REDAZIONE DEL PROGETTO DI FATTIBILITÀ TECNICO-ECONOMICA PER APPALTO INTEGRATO, DELL’AMPLIAMENTO DEL PRESIDIO OSPEDALIERO DELL’ANGELO DI MESTRE DENOMINATO PROVVISORIAMENTE “ANGELINO” CUP J75F23000450002AZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMAAREATECNICA UNIPERSONALE SRL, ENNIO CHIESURIN, ING. ANDREA FOCHESATO +4 meer€ 1.577.64918 nov 2025
Procedura aperta per affidamento servizi attinenti all’architettura e all’ingegneria. Prestazioni professionali per Ufficio Direzione Lavori relative al Completamento edificio Blocco Est OD 03D, Ospedale di Dolo (VE) - Lavori per realizzazione sei sale operatorie al 3 piano.AZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMA—€ 281.14725 mrt 2025

Ook gepubliceerd als

AZIENDA ULSS 3 SERENISSIMA · AZIENDA ULSS N. 3 SERENISSIMA