Titulaire

NEOSET PROFI SP. Z O.O.

GÓRA KALWARIA · POL

Suivre cette ficheCompte gratuit — soyez alerté dès qu’un marché arrive à échéance.

Attributions

137

Montant total attribué

—

1 attribution(s) conjointe(s) comptée(s) au prorata

Acheteurs publics

104

Secteurs

1

Groupe: NEOSET PROFI Sp. z o.o.

USt-IdNr. PL1231371234

Marchés de ce titulaire arrivant à échéance

Tous les marchés arrivant à échéance →

Attributions

AttributionAcheteurTitulaireMontant du marchéPublié le
Pakiet nr 6 – Opatrunki specjalistyczneZespół Opieki Zdrowotnej w OświęcimiuNEOSET PROFI SP. Z O.O.84 276 PLN23 sept. 2026
11. Opatrunki lipidokoloidowe10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejNEOSET PROFI SP. Z O.O.36 028 PLN15 sept. 2026
Pakiet nr 23- Dostawa bielizny operacyjnej i środków opatrunkowychWojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w BytomiuNEOSET PROFI SP. Z O.O.12 030 PLN15 sept. 2026
Pakiet 31Szpital Powiatowy w Zambrowie Sp. z o.o.NEOSET PROFI SP. Z O.O.81 612 PLN11 sept. 2026
Zadanie 9Szpital Św. Anny w MiechowieNEOSET PROFI SP. Z O.O.5 185 PLN10 sept. 2026
GRUPA 31 - Preparaty specjalistyczne do leczenia ran trudnogojącychSzpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w MielcuNEOSET PROFI SP. Z O.O.2 771 PLN7 sept. 2026
CZĘŚĆ NR 80Wojewódzki Szpital Zespolony w PłockuNEOSET PROFI SP. Z O.O.9 610 PLN3 sept. 2026
Pakiet nr 14Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka w InowrocławiuNEOSET PROFI SP. Z O.O.89 912 PLN2 sept. 2026
Zadanie 24Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w LublinieNEOSET PROFI SP. Z O.O.126 442 PLN1 sept. 2026
Pakiet nr 18 – opatrunki specjalistyczne z technologią LCSamodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. Dr. Janusza Daaba w Piekarach ŚląskichNEOSET PROFI SP. Z O.O.115 035 PLN24 août 2026
Zadanie nr 1 - OpatrunkiZespół Opieki Zdrowotnej w BolesławcuNEOSET PROFI SP. Z O.O.50 839 PLN19 août 2026
Opatrunki specjalistyczne - cz. 3Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w ŁodziNEOSET PROFI SP. Z O.O.15 228 PLN19 août 2026
Pakiet nr 32Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku MazowieckimNEOSET PROFI SP. Z O.O.24 609 PLN17 août 2026
Pakiet nr 7Samodzielny Publiczny Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-KościałkowskiegoNEOSET PROFI SP. Z O.O.27 448 PLN10 août 2026
Opatrunki jałowe wykonane w technologii TLC oraz superchłonne opatrunki na rany z wysiękiemSzpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w OlsztynieNEOSET PROFI SP. Z O.O.93 792 PLN6 août 2026
Część 19SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIENEOSET PROFI SP. Z O.O.345 988 PLN6 août 2026
Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 3 Pakiet nr 1 Zadanie nr 3Szpital Specjalistyczny im. J. K. ŁukowiczaNEOSET PROFI SP. Z O.O.39 532 PLN6 août 2026
Część nr 8 - OPATRUNKI VI - INNEWojewódzki Szpital Dziecięcy im. J. Brudzińskiego w BydgoszczyNEOSET PROFI SP. Z O.O.20 162 PLN5 août 2026
Pakiet nr 39 OpatrunkiSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w ObornikachNEOSET PROFI SP. Z O.O.98 192 PLN4 août 2026
Pakiet nr 31Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejNEOSET PROFI SP. Z O.O.50 171 PLN28 juil. 2026
21Białostockie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w BiałymstokuBialmed Sp. z o.o., Medicus Sp. z o. o. S.K.A., NEOSET PROFI SP. Z O.O. +3 autres665 177 PLN15 juil. 2026
Dostawa materiałów opatrunkowych - Część 1Milickie Centrum Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąNEOSET PROFI SP. Z O.O.21 964 PLN14 juil. 2026
Pakiet nr 4Szpital Miejski im. Franciszka RaszeiNEOSET PROFI SP. Z O.O.43 637 PLN13 juil. 2026
Zadanie nr 11 Opatrunki specjalistyczne do leczenia ran przewlekłych i trudno gojących sięUNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIENEOSET PROFI SP. Z O.O.202 967 PLN9 juil. 2026
Zadanie nr 15Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w DziałdowieNEOSET PROFI SP. Z O.O.29 032 PLN6 juil. 2026
Pakiet 494. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we WrocławiuNEOSET PROFI SP. Z O.O.69 037 PLN2 juil. 2026
Pakiet 5 - Zakup i dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych.WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIENEOSET PROFI SP. Z O.O.3 881 PLN2 juil. 2026
część nr 54Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary w SosnowcuNEOSET PROFI SP. Z O.O.106 094 PLN24 juin 2026
część 21Miejski Szpital Zespolony w OlsztynieNEOSET PROFI SP. Z O.O.21 055 PLN23 juin 2026
część 20Miejski Szpital Zespolony w OlsztynieNEOSET PROFI SP. Z O.O.22 331 PLN23 juin 2026
Zadanie nr 56 - TLC - OpatrunkiSamodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejNEOSET PROFI SP. Z O.O.28 172 PLN12 juin 2026
Część 5 Opatrunki specjalistyczne IUniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachNEOSET PROFI SP. Z O.O.27 950 PLNRV11 juin 2026
Pakiet 14. Dostawa materiałów opatrunkowych do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w NiskuNEOSET PROFI SP. Z O.O.44 961 PLN10 juin 2026
Zadanie nr 6Szpital Pomnik Chrztu PolskiNEOSET PROFI SP. Z O.O.40 558 PLN28 mai 2026
Zad.28- Opatrunki specjalistyczne IIIGórnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachNEOSET PROFI SP. Z O.O.39 996 PLN27 mai 2026
Opatrunek specjalistyczny IIWojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny JeleniogórskiejNEOSET PROFI SP. Z O.O.15 900 PLN25 mai 2026
Opatrunek specjalistyczny IWojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny JeleniogórskiejNEOSET PROFI SP. Z O.O.8 836 PLN25 mai 2026
Opatrunki - Pakiet nr 11Śląskie Centrum Chorób Serca w ZabrzuNEOSET PROFI SP. Z O.O.140 239 PLN25 mai 2026
OpatrunkiWojewódzki ZZOZ Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w ŁodziNEOSET PROFI SP. Z O.O.259 850 PLN21 mai 2026
Pakiet 18 część 18Szpital Powiatowy im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o.NEOSET PROFI SP. Z O.O.9 220 PLN15 mai 2026
Pakiet 21 część 21Szpital Powiatowy im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o.NEOSET PROFI SP. Z O.O.42 964 PLN15 mai 2026
Pakiet nr 2 – Dostawa opatrunków specjalistycznychZagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie GórniczejNEOSET PROFI SP. Z O.O.178 895 PLN13 mai 2026
Pakiet 30Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w StaszowieNEOSET PROFI SP. Z O.O.9 971 PLN12 mai 2026
Dostawa opatrunków- Pakiet 8Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym TarguNEOSET PROFI SP. Z O.O.68 300 PLN5 mai 2026
Opatrunki specjalistyczne105 Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejNEOSET PROFI SP. Z O.O.6 841 PLN29 avr. 2026
Opatrunki specjalistyczne, głównie do pielęgnacji ranSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 3 w RybnikuNEOSET PROFI SP. Z O.O.69 850 PLN28 avr. 2026
Zadanie nr 4 - Opatrunki do leczenia ranZespół Opieki Zdrowotnej w BolesławcuNEOSET PROFI SP. Z O.O.75 847 PLN24 avr. 2026
Część nr 19 - Materiały opatrunkowe różneUniwersytecki Szpital Kliniczny im. Fryderyka Chopina w RzeszowieNEOSET PROFI SP. Z O.O.202 756 PLN8 avr. 2026
1.Elastyczne opatrunkiWojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w ZgierzuNEOSET PROFI SP. Z O.O.85 966 PLN2 avr. 2026
zadanie nr 5Szpital Wolski Sp. z o.o.NEOSET PROFI SP. Z O.O.298 521 PLN26 mars 2026

Également publié sous

Neoset Profi Sp. z o.o. · Neoset Profi sp. zo.o.