Adjudicatario

BTL zdravotnická technika, a.s.

Brno - Žabovřesky · CZE

Seguir este registroCuenta gratuita: reciba un aviso cuando un contrato aquí venza.

Adjudicaciones

23

Importe total adjudicado

—

0 / 23 con importe

Órganos de contratación

11

Sectores

1

Reg. 26884143

Contratos de este adjudicatario próximos a vencer

Todos los contratos próximos a vencer →

Adjudicaciones

AdjudicaciónÓrgano de contrataciónAdjudicatarioImporte del contratoPublicado
Přístroj pro vakuově-kompresní terapii končetinNemocnice Na Pleši s.r.o.BTL zdravotnická technika, a.s.1.199.000 CZK21 sept 2026
Přístroj pro vysokoindukční magnetoterapiiNemocnice Na Pleši s.r.o.BTL zdravotnická technika, a.s.979.000 CZK21 sept 2026
Kombinovaná elektroléčbaMinisterstvo obranyBTL zdravotnická technika, a.s.2.631.900 CZK18 sept 2026
Přístroj pro sekvenční tlakovou drenážMinisterstvo obranyBTL zdravotnická technika, a.s.897.000 CZK18 sept 2026
Přístroj magnetoterapie s aplikátoryMinisterstvo obranyBTL zdravotnická technika, a.s.728.000 CZK18 sept 2026
Přístroj pro trakční terapiiNemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského krajeBTL zdravotnická technika, a.s.1.700.000 CZK10 sept 2026
Rehabilitace – Vakuum kompresní terapie včetně pozáručních činnostíFakultní nemocnice Hradec KrálovéBTL zdravotnická technika, a.s.2.296.200 CZK22 jul 2025
Rehabilitace – Magnetoterapie včetně pozáručních činnostíFakultní nemocnice Hradec KrálovéBTL zdravotnická technika, a.s.304.600 CZK21 jul 2025
Přístroj magnetoterapie s aplikátoryMinisterstvo obranyBTL zdravotnická technika, a.s.295.500 CZK10 jul 2025
FN Ostrava - Posturografický systém pro diagnostiku a terapiiFakultní nemocnice OstravaBTL zdravotnická technika, a.s.1.390.000 CZK30 jun 2025
Přístroj magnetoterapie s aplikátoryMinisterstvo obranyBTL zdravotnická technika, a.s.295.500 CZK18 jun 2025
FN Ostrava - bradlový chodník a schodištěFakultní nemocnice OstravaBTL zdravotnická technika, a.s.2.574.000 CZK10 jun 2025
Přístroj s elektromagnetickou indukcíKrajská nemocnice Liberec, a.s.BTL zdravotnická technika, a.s.930.000 CZK4 jun 2025
Systém pro robotickou rehabilitaci rukyKrajská nemocnice Liberec, a.s.BTL zdravotnická technika, a.s.3.200.000 CZK4 jun 2025
Terapeutický chodník s možností nastavení různých typů terénuKrajská nemocnice Liberec, a.s.BTL zdravotnická technika, a.s.2.288.000 CZK4 jun 2025
REHABILITACE – Sada rehabilitačních cvičebních přístrojů na bázi stlačeného vzduchu pro Krajskou zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z.Krajská zdravotní, a.s.BTL zdravotnická technika, a.s.3.208.000 CZK4 jun 2025
Přístroj magnetoterapie s aplikátoryMinisterstvo obranyBTL zdravotnická technika, a.s.295.500 CZK23 may 2025
část 2: Přístroj pro vertikalizaci a mobilizaciOdborný léčebný ústav Metylovice-Moravskoslezské sanatorium, příspěvková organizaceBTL zdravotnická technika, a.s.1.834.000 CZK9 may 2025
Fokusovaná rázová vlna IIFakultní nemocnice OlomoucBTL zdravotnická technika, a.s.522.000 CZK25 abr 2025
část 6: Přístroj pro střídavou (tepelnou a chladovou) terapiiAquaKlim, s.r.o.BTL zdravotnická technika, a.s.667.500 CZK14 abr 2025
část 1: Přístroj pro vertikalizaci a mobilizaciAquaKlim, s.r.o.BTL zdravotnická technika, a.s.2.088.500 CZK14 abr 2025
Robotický systém pro ergoterapii horních končetin – INTO/RHCFakultní nemocnice PlzeňBTL zdravotnická technika, a.s.6.710.744 CZK10 abr 2025
Přístrojová lymfodrenáž IIFakultní nemocnice OlomoucBTL zdravotnická technika, a.s.537.000 CZK28 feb 2025